Obchodní zástupce – Morava

  • Plný úvazek
  • Morava

Česká Společnost HOTELTIME Solutions, a.s. vyvíjí a provozuje od roku 2002 hotelový systém HotelTime a restaurační systém Vento pro více jak 500 ubytovacích zařízení v ČR, UK, Výchoní Africe, Thajsku a dalších zemích. Nabízená pozice je tedy ideální pro všechny kandidáty, kteří v minulosti pracovali v hotelu a chtějí nyní stát na opačné straně.

Náplň práce:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí v gastronomických a hotelových provozech
Prezentace našich řešení potenciálním klientům
Aktivní péče o stávající klienty – oblast Morava

Očekáváme:
Samostatnost, proaktivní přístup a chuť učit se nové věci.
Příjemné a profesionální vystupování
Dobrá znalost Microsoft Office
Dobré komunikační schopnosti
Anglický jazyk slovem i písmem minimálně na úrovni B2
Řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou:
Znalost prostředí gastronomie nebo pohostinství
Předchozí praxe s našimi produkty

Nabízíme:
Práci na zajímavých a rychle se rozvíjejících mezinárodních projektech
Možnost seberealizace, flexibilní pracovní dobu
Rozšiřování znalostí v oboru IT technologií pro hospitality sektor
Práci v mladém a dynamickém kolektivu, orientované na výsledek a efektivitu řešení
Adekvátní osobní ohodnocení odpovídající přístupu a výkonnosti

V případě zájmu o pozici pošlete svůj životopis na filip.kuhnel@hoteltime.com